Mała Modnisia

W tym roku obchody Dnia Kobiet w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy już 7 marca pokazem mody, pod hasłem MAŁA MODNISIA. Było na co popatrzeć. Dziewczynki prezentowały się jak zawodowe modelki. Kreacji przygotowanych na ten pokaz nie powstydziłby się sam Maciej Zień. Małe modelki kroczyły po wybiegu w rytm najpiękniejszych przebojów o kobietach. Owacjom nie było końca. Następnie odbył się konkurs na najpiękniejszą fryzurę. Dziewczynki ze starszych grup zamieniły się w stylistki fryzur a modelkami były młodsze koleżanki. Wszystkie fryzury były wyjątkowo oryginalne i dlatego były trzy pierwsze miejsca. Każda Modnisia otrzymała na pamiątkę medal oraz dyplom. Finał był bardzo huczny, bowiem wszyscy zatańczyli do piosenki "Chocolate".
Relacja 2017-03-09, 19:53 | autor: Urszula Druszcz