Najfajniejsze przedszkole w powiecie

Wygraliśmy konkurs na najfajniejsze przedszkole w powiecie. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy, jakie oddaliście na naszą placówkę.
Najfajniejsze przedszkole, to składowa wielu czynników. Są to rodzice, którzy nam zaufali i przysyłają do nas swoje pociechy. Poza tym czynnie uczestniczą w życiu naszej placówki. Możemy na nich liczyć w każdej sytuacji. Dyrektor, Pani Anna Żak, która swoim profesjonalnym zarządzaniem pozytywnie aktywizuje pracowników do twórczej i kreatywnej pracy. Nauczycielki, które podejmują ciągle nowe zadania i wyzwania, aby uatrakcyjniać pobyt dzieci w przedszkolu, ułatwić im zdobywanie wiedzy . Jest to również personel pomocniczy, który wspomaga nauczycielki w codziennych działaniach. Sukcesu nie byłoby, gdyby nie wspomaganie ze strony Urzędu Gminy w Ujeździe na czele z Wójtem Panem Arturem Pawlakiem, pod których patronatem jesteśmy już od ponad 27 lat. DZIĘKUJEMY !!!!!
Relacja 2017-04-06, 10:23 | autor: Urszula Druszcz