Dzień Uśmiechu

Tegoroczne obchody "Międzynarodowego Dnia Uśmiechu" w naszym przedszkolu były niezwykle urozmaicone i ...radosne! Przywitalismy się "iskierką" w trakcie której wypowiadaliśmy zdanie "Uśmiechnij się i podaj dalej, bo kiedy się śmiejesz, cały świat promienieje!", wyjaśniliśmy sobie pojęcie optymisty, a także znaczenie powiedzenia "widzieć przez różowe okulary", wykonaliśmy piękne prace plastyczne na powyższy temat, tańczyliśmy, pląsalismy przy energetycznych utworach muzycznych, rozśmieszaliśmy sie nawzajem, parodiowaliśmy różne rodzaje śmiechu, pozowaliśmy do optymistycznych fotografii, z kolei w ramach kampanii głośnego czytania wysłuchalismy niezwykle zabawnej książeczki autorstwa amerykańskiego pisarza B.J. Novak'a o jakże intrygującym tytule " Książka bez obrazków"!
Pliki do pobrania:
Relacja 2017-10-10, 11:11 | autor: Przedszkole Niewiadów