NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

5 stycznia 2018r o 16.00 w GOKu Noworoczny Koncert Charytatywny "Magia pomagania" dochód z koncertu przeznaczony jest na pokrycie kosztów leczenia Babci naszych przedszkolaków Kacpra i Lenki. Dzieci z grupy "rozgwiazdy" podczas koncertu zatańczą Taniec Gwiazdek. Dajmy szansę babci Joli i jej wnukom cieszyć się wspólnym życiem.

12 stycznia 2018r Finał Ogólnopolskiej akcji na rzecz dzieci przebywających w rodzinach zastępczych oraz promowania idei pieczy zastępczej.
Koncert pt "Aniołkowe granie" odbędzie się w siedzibie Przedszkola Samorządowego w Ujeździe nad którym patronat objął Wójt Gminy Ujazd p. Artur Pawlak.
Koncert dedykowany jest rodzinie w której, przebywają dzieci uczęszczające do placówek w naszej gminie. Podczas koncertu przekażemy zebraną żywność, środki czystości, artykuły szkolne, zabawki.

14 stycznia Finał WOŚP - gramy kolejny raz na rzecz maleńkich dzieci.Przedszkolaki przygotowują się do występów, a rodziców prosimy o wypiekanie ciastek,babeczek, muffinek itp na stoisko które 14 stycznia zorganizujemy na GHS w Ujeździe
Komunikat 2018-01-03, 20:51 | autor: Przedszkole Niewiadów