Dzień Przedszkolaka

To najważniejsze święto dla wychowania przedszkolnego zostało ustanowione przez Sejm RP w zeszłym roku. 20 września to symboliczna data wpisana do kalendarza. Dlatego w bogatych wrześniowych programach wszystkich przedszkoli w Polsce znajdzie się miejsce na to radosne święto.
W naszym przedszkolu również świętowaliśmy na terenie naszego amfiteatru, gdzie każdej grupie zostało nadane imię. Tym samym uroczyście rozpoczęliśmy działania związane z projektem edukacji ekologicznej "Powietrze potrzebne od zaraz". Działania z uroczystością Dnia Przedszkolaka odbywały się w integracji środowiskiem, a przygotowania poprzedziły zajęcia edukacji matematycznej w terenie. Każda grupa wysłała do świata swoje życzenia balonem, a w prezencie otrzymała latawiec.
Relacja 2019-09-27, 22:27 | autor: Przedszkole Niewiadów