wybierz autora:
  • Majowy Piknik Rodzinny „Gramy dla Wojtusia” Serdecznie zapraszamy na Majowy Piknik Rodzinny „Gramy dla Wojtusia” 17 Maja 2014r. Wspólnie z komitetem organizacyjnym zapraszamy wszystkich - my też będziemy. bliższe szczegóły już wkrótce.
    Komunikat 2014-05-09, 10:53 | autor: Przedszkole Niewiadów
  • 8.05.2014 r. w naszym przedszkolu odbył się koncert pt. "Wibrujące struny". Była to prawdziwa uczta dla ducha. Dzieci wspaniale bawiły się przy dźwiękach gitary elektrycznej w rytmie muzyki rock and roll'owej.
    Relacja 2014-05-08, 21:14 | autor: Urszula Druszcz
  • W dniu 30,05.2044 r. w naszym przedszkolu odbyła się inscenizacja z okazji zbliżających się ŚWIĄT MAJOWYCH. Dzieci z dwóch najstarszych grup z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły przygotowane wiersze oraz układy taneczne. Nie zabrakło również pięknych biało-czerwonych
    Relacja 2014-05-03, 11:16 | autor: Joanna Nakaziuk
  • W ostatnim tygodniu kwietnia dzieci z grupy "Motylki" zapoznały się z Kodeksem Małego Ekologa i odczytały "List do Ziemi".Przed przedszkolem wstawiły małe transparenty z napisami " Chroń przyrodę", "Szanuj zieleń, "Segreguj śmieci".
    Relacja 2014-05-01, 15:52 | autor: Katarzyna Polus
  • Szkodliwość palenia tytoniu nie ogranicza się tylko do osób palących. Wiele danych mówi o ujemnym wpływie tzw. palenia biernego na organizm człowieka. Dzieci z grupy MUCHOMORKI uczestniczyły w miesiącu kwietniu w realizacji PROGRAMU EDUKACJI
    Relacja 2014-04-28, 16:24 | autor: Urszula Druszcz